TATİL KÖYLERİ

HEDEF BEYT HOTEL

Selçuk/ İZMİR; Yaşam tarzınızdan ödün vermeden, alışkanlıklarınızı ve konforunuzu tatilde de sürdürmek istiyorsanız sizi doğru bir yere, BurccluB'a bekliyoruz.

265 TL

Oteli İncele

Club Asya

Karaburun/ İZMİR; Dünyada oksijen yoğunluğu bakımından ikinci bölge seçilen KARABURUN' da huzurlu ve sağlıklı bir tatil için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırınız.

200 TL

Oteli İncele

Şah İnn Paradise

ANTALYA; Denizin ve doğanın buluştuğu, tüm doğal güzellikleri barındıran, kendine özel 400 metre uzunluğunda plajı ile unutamayacağınız bir tatil keyfi sunuyor.

420 TL

Oteli İncele

Bera Alanya

Alanya/ ANTALYA; Görkemli mimarisi, altın rengi kumsalı, Otel sizi unutulmaz tatillerin eşsiz doğa ve sağlıklı yaşamın kaliteli hizmetin başladığı yere davet ediyor.

400 TL

Oteli İncele

Clup Famila

Club Familia’da “Biz bize” olmanın gönül rahatlığını birlikte yaşayalım. Ailenizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilmeniz için hiçbir ayrıntının ihmal edilmediği Club Familia’da,keyifli zamanlar yaşanır.

240 TL

Oteli İncele

Ottoman Familly Otel

Alternatif turizm sektörünün en yeni ve Side’deki tek oteli olan Ottoman Family Hotel & SPA, alternatif turizme lokasyonu, 22000 m2 alana konumlandırılmış geniş ve nezih tesisi ile sektöre yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

150 TL

Oteli İncele

Wome Deluxe Otel

Wome Deluxe’da tertemiz havası her şey dâhil konseptinde Wome Deluxe, beş yıldızlı ve sektörün en büyük aile oteli olma iddiasını taşıyor.

450 Tl

Oteli İncele

Rizom Tatil Köyü

YALOVA; Sizlerin değerleri önerilerinizi de dikkate alarak yenilenen tatil köyümüzde daha huzurlu ve eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor.

300 TL

Oteli İncele

Angels Marmaris

Marmaris/ MUĞLA; Türk misafirperverliğini, doğanın zenginliği ile kaliteli hizmetin bütünleştiği Angel’s Peninsula, Marmaris’te yeniden canlanıyor.

900 TL

Oteli İncele

Adin Beach Otel

Antalya , Avsallar ; Türkiye’de alanında ilk olan olan Özgün (Unique Holiday) Tatil hizmetiyle, Premium Herşey Dahil konseptiyle, daha konforlu ve daha geniş alana sahip yeni tesisimizle Yine Yeniden sizlerle beraberiz.

1200 TL

Oteli İncele

Grand Akça Otel

Grand Akça Otel 6500 metrekare alan üzerine kurulmuştur.Grand Akça Otel yeni bir tesis olması nedeniyle yenilikçi ve mükemmelliyetçi hizmet kalitesi ile misafirlerine sonuna kadar hissettirmektedir.

325 TL

Oteli İncele

Tuğra Suit Otel

Antalya , Konaklı: Tuğra Suit Otel Akdeniz'in incisi Alanya'da tarih, kültür, doğa, deniz ve güneşin doyasıya yaşanacağı bir mekan. Tuğra Suit Hotel'de girişten itibaren farkı hissediyorsunuz.

250 TL

Oteli İncele

Grand Çınar Otel

Antalya , Kumluca; Grand Çınar Otel olarak mütedeyyin ailelerin beklentilerine ve hassasiyetlerine uygun ve aile ortamında keyifli ve rahat tatil yapabilmeleri için Antalya’nın KUMLUCA Bölgesinde doğal güzellikleriyle beraber, güler yüzlü hizmet sunmak iç

180 TL

Oteli İncele

Modern Saraylar Otel

Antalya , Avsallar: Farklı bir hizmet anlayışıyla alternatif bir tatil imkânı… Bütçenize, hayat tarzınıza, zamanınıza daha da önemlisi düşlerinize göre bir tatil… İslâmî ölçülere bağlı olarak tatil yapmanın özgürlüğü ve rahatlığı Modern Saraylar Hote

850 TL

Oteli İncele