Rizom Tatil Köyü

YALOVA

Adres: Rizom Tatil Köyü

Yıldız: 4 Yıldız

Denize Uzaklık: Denize Sıfır

Havuz: 1 Bayan - 1 Bay Havuzu

En Yakın Merkez: Yalova 3,5 Km

İnternet: ücretsiz

Talep Formu

Otel Bilgileri

Değerlere sahip çıkan bir tatil köyü olarak sizlere keyif ve huzurlu bir tatil sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin değerleri önerilerinizi de dikkate alarak yenilenen tatil köyümüzde daha huzurlu ve eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor. 

İstanbul’un yanı başında rüya gibi bir tatil sizi bekliyor. Yürüyen köşk Karaca Arboretum Rüstem Paşa Camii Hersekzade Ahmet Paşa Ve külliyesi Hacı Ali Paşa Camii Kurşunlu Hamam Yalova Açık Hava Müzesi gibi turistik değerlere sahip olan Yalova yaylaları ve kaplıcalarıyla da her yıl çok sayıda misafire kapılarını açıyor. Bizde Rizom Tatil Köyü olarak düşündük ki İstanbul’un yanı başındaki bu turizm kentinde sizlere rüya gibi bir tatil hazırlamalıyız. Çünkü biliyoruz ki siz tatilde ailenizle birlikte gönül rahatlığı ile huzur dolu vakitler geçirmek istiyorsunuz. Hem tatil yollarında çile çekmeyeyim ulaşımı kolay yakın bir yerlerde tatil yapalım diyorsunuz değil mi? Ee o zaman tatil köyümüzü tanımaya başlayalım.

Otel Yeri

Sizi Arayalım

Tatil köyü hakkında daha fazla bilgi almak, aklınıza takılanları sormak için aşağıdaki form ile bize bilgilerinizi bize ulaştırın.

Otel Video