Club Asya

Karaburun/ İZMİR

Adres: Club Asya

Yıldız: 5 Yıldız

Denize Uzaklık: Denize Uzaklık sıfır

Havuz: 1 bay 1 bayan ayrı havuzlar

Bayanlara Özel Plaj: Deniz suyu ile dolu ısıtmalı bayanlar kapalı havuzu.

En Yakın Merkez: karaburun

İnternet: ücretsiz

Talep Formu

Otel Bilgileri

Dünyada oksijen yoğunluğu bakımından ikinci bölge seçilen KARABURUN' da huzurlu ve sağlıklı bir tatil için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırınız.

Bütün odalardan görülebilen huzur verici deniz manzarası, baylara özel açık havuz, bayanlara özel açık tuzlu su havuzu, bayanlara özel kapalı havuz, bayanlara özel güneşlenme alanları ve muhteşem denizi ile ailece huzur içinde tatilinizi yapabileceğiniz yepyeni bir mekan


Club Hotel ASYA Ege bölgesinin nadide turizm bölgelerinden olan Karaburun'da bulunmaktadır.Tesis Karaburun'un mavi bayraklı akvaryum koyunda bulunmakta olup doğa ve deniz manzarası ile sizlere huzur verici bir tatil keyfi sunuyor. 
 

Club ASYA 'da güne başlayıp nefis bir kahvaltıdan sonra deneyimli animatörler eşliğinde havuz başı aktiviteleri ve deniz aktiviteleri ile size huzurlu tatil imkanı sunar. 
 

Club ASYA geceleri farklı geçiyor artık...

Animasyon ekimiz eşliğinde akşamları halk oyunları , skeçler ve İZMİR 'in en iyi fasıl grubu ile tatil aksamlarınız renkleniyor.

Otel Yeri

Sizi Arayalım

Tatil köyü hakkında daha fazla bilgi almak, aklınıza takılanları sormak için aşağıdaki form ile bize bilgilerinizi bize ulaştırın.

Otel Video