Hakkımızda

Kısaca Beyaztur

BEYAZTUR 24 yıldır Hac ve Umre turları, yurtdışı ve yurtiçi gezileri düzenlemektedir. Alanında en seçkin firmalar arasındadır. Deneyimli kadrosu işinin ehlidir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutma azmi sayesinde gün geçtikçe daha iyiyi yakalamaktadır.

BEYAZTUR ile huzura yolculuk yapmak bir başka güzeldir. Çünkü BEYAZTUR, sizin için her ayrıntıyı düşünür, ulaşımdan konaklamaya rehberlik hizmetini en iyi şekilde verir. BEYAZTUR'un düzenlediği bilgilendirme seminerlerine katılarak Umre ve Hac yolculuklarınızda neler yaşayacağınızı bilerek, huzur içinde yola çıkabilirsiniz.

İster bir kişi, ister bin kişi olsun, BEYAZTUR, dilediğiniz her yerde size geniş bir araç seçeneği sunuyor. Şehir içi turlar ve havaalanı transferlerinde, VIP araçlardan otobüslere uzanan bir yelpaze.

Dünyanın en güzel merkezlerine seyahat için BEYAZTUR sizi çağırıyor. Fransa'dan Dubai'ye, Mısır'dan Budapeşte'ye... Dünyanın neresine yolculuk yapmak isterseniz, BEYAZTUR çözüm ortaklarıyla birlikte size istekleriniz doğrultusunda programlar sunuyor.

BEYAZTUR, yurtdışındaki misafirleri de Türkiye'de ağırlıyor. Özel turlar, kültür, tarih ve doğa gezileri düzenleyen BEYAZTUR, profesyonelce isteklerinizi karşılamak için size hitap etmektedir.

Vizyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışındaki milli kültürümüz ve değerlerimizi konusunda deneyimli, uzman ekibiyle en seçkin şekilde tanıtmaktadır. Sektörümüzde örnek ve eniyisi olmamızın nedeni budur.

Misyonumuz

BEYAZTUR Güvenilir, kaliteli, konforlu VIP yolculuğu sunmak, müşteri memnuniyeti adı altında sürekli gelişmek. Yeniliğe açık, teknolojiyle entegreli bir şekilde çalışmak. Ülke ekonomisine katkıda bulunup, bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek, sektördeki payını artırarak ilerlemektir.